laboratorium
akredytowane

laboratorium wzorcujące AP 074

jesteśmy częścią
wielkich projektów

wzorcowanie
urządzeń w plum

Jesteśmy specjalistycznym stacjonarnym laboratorium wzorcującym, świadczącym usługi z zakresu wzorcowania przyrządów pomiarowych. Oferujemy wzorcowanie przyrządów do pomiaru temperatury, ciśnienia, wielkości elektrycznych oraz wilgotności względnej powietrza.

PLUM ELEKTRONIKA

wysoki standard
wzorcowania

Udział w porównaniach międzylaboratoryjnych, wiedza i doświadczenie personelu laboratorium oraz niska niepewność pomiaru dla CMC osiągana dzięki posiadanym wzorcom pomiarowym o najwyższych dokładnościach, gwarantują ważność uzyskiwanych wyników i zadowolenie naszych klientów.
Spełniamy wymagania normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 i od 2005 roku posiadamy akredytację Polskiego Centrum Akredytacji, nr certyfikatu AP 074. Akredytacja stanowi potwierdzenie naszych kompetencji i umożliwia nam wystawianie świadectw wzorcowania uznawanych w Polsce i za granicą.

Świadectwa wzorcowania są wydawane w ramach porozumienia EA MLA i ILAC MRA dotyczącego wzajemnego uznawania świadectw wzorcowania i potwierdzają spójność wyników pomiarów z jednostkami miar Międzynarodowego Układu Jednostek Miar (SI). Wystawiane przez nas świadectwa wzorcowania są uznawane w Polsce i za granicą.

jakie usługi
realizujemy

Akredytowane laboratorium wzorcujące AP 074 świadczy usługi wzorcowania przyrządów pomiarowych wykorzystywanych przy pomiarach wielkości elektrycznych, temperatury, ciśnienia oraz wilgotności względnej powietrza. W zakresie akredytacji oferujemy usługi wzorcowania:

termometrów elektronicznych
i przetworników temperatury

pirometrów radiacyjnych
i fotoelektrycznych

ciśnieniomierzy: elektronicznych, sprężynowych
oraz przetworników ciśnienia

czujników termometrów
rezystancyjnych

symulatorów
i wskaźników temperatury

próbników przebicia i testerów
bezpieczeństwa elektrycznego

termohigrometrów, higrometrów
i przetworników wilgotności względnej powietrza

rezystorów stałych
i regulowanych

mierników i kalibratorów wielkości
elektrycznych: napięcia (DC, AC), prądu (DC, AC),
rezystancji, częstotliwości i pojemności

dlaczego warto wybrać
laboratorium wzorcujące PLUM

przejrzystość i wsparcie
w procesie współpracy

 

Wiedza i doświadczenie specjalistów zatrudnionych w laboratorium oraz wzorce o najwyższych dokładnościach stanowią gwarancję świadczonych przez nas usług. Przyjęty proces współpracy daje poczucie bezpieczeństwa i skuteczności w realizacji zleconych nam usług.

akredytacja
PCA

-

Zespół Laboratoriów Plum świadczy usługi w ramach przyznanych przez Polskie Centrum Akredytacji, certyfikatów akredytacji AP 074 i AB 1765.

atrakcyjny
czas realizacji

-

Staramy się tak prowadzić procesy, aby czas realizacji zlecenia był możliwie najkrótszy.

wyposażenie
o najwyższych dokładnościach

-

Wykorzystywane przez nas wyposażenie o najwyższych dokładnościach pozwala na świadczenie usług Laboratoriów na najwyższym poziomie. Wszystkie używane wzorce są odniesione m.in. do wzorców państwowych w celu zapewnienia spójności pomiarowej.

wiarygodność
wyników

-

Udział w porównaniach międzylaboratoryjnych, wiedza i doświadczenie personelu laboratorium oraz niska niepewność pomiaru dla CMC, osiągana dzięki posiadanym wzorcom o najwyższych dokładnościach gwarantują zadowolenie z naszych usług.

profesjonalna
obsługa klienta

-

Nasz Dział Obsługi Klienta szybko i sprawnie odpowie na wszystkie Wasze pytania.

konkurencyjne
ceny

-

Zależy nam, aby oferowane przez nas ceny usług zawsze były konkurencyjne.

jak
współpracujemy

Jesteśmy transparentni na każdym etapie realizacji zlecenia. Służymy pomocą na każdym jego etapie.

Przegląd
zapytania

krok 1.
Szczegółowo analizujemy Wasze potrzeby i upewniamy się, czy dysponujemy odpowiednimi zasobami. Pomagamy w wyborze właściwej metody pomiarowej.

Złożenie
zamówienia

krok 2.
Czekamy na akceptację oferty i zlecenie usługi.

Dostarczenie
przyrządu

krok 3.
Czekamy na dostarczenie przyrządu. Dział Obsługi Klienta sprawdza stan techniczny obiektu wzorcowania i oznacza dostarczone wyposażenie.

Przyjęcie
zlecenia

krok 4.
Sprawdzamy zgodność zapisów. Wysyłamy potwierdzenie zamówienia, a przyrząd trafia do laboratorium (aklimatyzacja).

Wzorcowanie

krok 5.
Rozpoczynamy wzorcowanie przyrządu kończące się wystawieniem świadectwa wzorcowania.

Autoryzacja
i zatwierdzenie świadectwa

krok 6.
Skrupulatnie analizujemy wyniki i zapisy na świadectwie.

Kompletowanie zlecenia
i wysyłka

krok 7.
Dokładnie zabezpieczamy Wasz przyrząd, dołączamy dokumenty i odsyłamy na wskazany adres.

zobacz jak wzorcujemy
urządzenia w naszym laboratorium

Potrzebujesz wyceny?
Wypełnij formularz i opisz jaki zakres usług Cię interesuje.

  Krok 1. Wybierz usługę

  Krok 2. Podaj dane przyrządu

  Krok 3. Uzupełnij dane kontaktowe

  Dostępne usługi wzorcowania:

  Chcesz wycenić usługę? Przejdź do następnego kroku i zapytaj o ofertę.

  Krok 1. Wybierz usługę

  Krok 2. Podaj dane przyrządu

  Krok 3. Uzupełnij dane kontaktowe

  Podaj dane przyrządu/przyrządów:

  Krok 1. Wybierz usługę

  Krok 2. Podaj dane przyrządu

  Krok 3. Uzupełnij dane kontaktowe

  Uzupełnij dane kontaktowe:

  Administratorem Twoich danych jest PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin. Twoje dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub podanych danych kontaktowych oraz w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, co stanowi nasze prawnie uzasadnione interesy. W przypadku gdy zgłoszenie związane jest z łączącą nas z Tobą umową celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja tej umowy. Jeśli wyraziłeś zgody marketingowe Twoje dane są przetwarzane dodatkowo w celu prowadzenia z Tobą komunikacji marketingowej wybranym przez Ciebie kanałem komunikacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu adres poczty elektronicznej wiadomości e-mail zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu numer telefonu wiadomości SMS/MMS zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

  Wyrażam zgodę na wykonywanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) połączeń telefonicznych na podany w formularzu numer telefonu w celu przekazywania informacji handlowo - marketingowych dotyczących PLUM, w tym informacji handlowo-marketingowych dotyczących działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.