kontakt

PLUM ELEKTRONIKA
jesteśmy częścią
wielkich projektów

branże plum

Wybierz branżę, aby skontaktować się z dedykowanym Działem Obsługi Klienta.

HVAC

Sterowniki dedykowane branży HVAC.

GAS

Rozwiązania opomiarowania i telemetrii gazu ziemnego.

WATER

Zdalne zarządzanie zasobami wody.

EMS

Montaż PCB na zlecenie.

LAB

Akredytowane Laboratoria.

skontaktuj się z właściwym działem,
aby uzyskać pomoc

Laboratorium Wzorcujące

Laboratorium Wzorcujące
Dział Obsługi Klienta
Krystian Mieczkowski
Koordynator Zespołów Metrologicznych
Sylwia Wyszołmirska
Specjalista ds. Obsługi Klienta

Laboratorium EMC

Laboratorium Badawcze
Dział Obsługi Klientów
Marek Szpakowski
Kierownik Laboratorium
Robert Kosiński
Kierownik Techniczny

Dział marketingu i PR

Adrianna Szumska
Kierownik Działu Marketingu i PR
Magda Turecka
Digital & Content Manager
Plum

PLUM Sp. z o.o.
ul. Wspólna 19, Ignatki,
16-001 Kleosin

sekretariat

tel.: +48 85 749 70 00
fax: +48 85 749 70 14
e-mail: plum@plum.pl

KRS: 0000153696
NIP: 966-14-27-390
Kapitał zakładowy: 2 355 800,00 zł
Nr rejestrowy BDO: 000009381

Masz pytania?
Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować.

    Administratorem Twoich danych jest PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin. Twoje dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub podanych danych kontaktowych oraz w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, co stanowi nasze prawnie uzasadnione interesy. W przypadku gdy zgłoszenie związane jest z łączącą nas z Tobą umową celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja tej umowy. Jeśli wyraziłeś zgody marketingowe Twoje dane są przetwarzane dodatkowo w celu prowadzenia z Tobą komunikacji marketingowej wybranym przez Ciebie kanałem komunikacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu adres poczty elektronicznej wiadomości e-mail zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu numer telefonu wiadomości SMS/MMS zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na wykonywanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) połączeń telefonicznych na podany w formularzu numer telefonu w celu przekazywania informacji handlowo - marketingowych dotyczących PLUM, w tym informacji handlowo-marketingowych dotyczących działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.